Call and Whatsapp +989174257008 - Email: info@irantravelingcenter.com
Iran Travel Photography Festival

Iran Traveling Center Photography Award 2015

 Iran Traveling Center Photography Award 2015

Iran Traveling Center will be introducing their first Photography award. The main goal of this Photography award is to show the Real Iran.

Main Topic of the Award: (Iran Travel Photography)

The Iranian Life

Rules:

 • Each photo received should at least have 300 words written about the Image ( It can be a short description of the place you took the picture or about the different lives people have in Iran etc…)
 • Register only through this email address shown: award@irantravelingcenter.com
 • Every participant may only send 2 Photos with JPG format and 200 KB size.
 • Each participant should take their own photo, otherwise if the photo is not your own and was taken from another person we will cancel your registration with us.
 • We have the right to publish your Photos in our website, Exhibitions etc.
 • Participants who are selected for the award should send us their original photos.
 • When you email us your photos it means that you have agreed with our rules and policy.
 • Time limit for receiving photos will be one month from 23rd October to 22nd November. We will publish the final result on 23rd November in our website, Instagram and Telegram with the addresses below:

Website: www.irantravelingcenter.com/photography-award

Instagram: instagram.com/irantravelingcenter.photo

Telegram: @irantravelingcenter

Prizes:

 • First Winner: An Iranian valuable handicraft plus 30% offer for traveling to Iran
 • Second Winner: An Iranian valuable handicraft plus 20% offer for traveling to Iran
 • Third winner: An Iranian valuable handicraft plus 10% offer for traveling to Iran

فارسی

جایزه ی عکاسی ایران تراول

وبسایت ایران تراولینگ سنتر وابسته به شرکت خدمات مسافرتی همافران خورشیدسوار نخستین جایزه ی عکاسی ایران تراول را در راستای اهداف فرهنگی-گردشگری خود برگزار می کند. هدف از تاسیس این جایزه، ارایه ی تصویری واقعی از ایرانِ امروز از طریق عکس بعنوان زبانی مشترک و جهانی، جهت ارتقای گردشگری در ایران است. به این منظور عکس های دریافت شده ای که استانداردهای جایزه را رعایت نمایند، به بخش مسابقه راه یافته و در نخستین مرحله در وبسایت ایران تراولینیگ و در معرض نگاه مخاطبین غیرایرانی قرار خواهند گرفت.

■ موضوع نخستین دوره ی جایزه:

ایران؛ زندگی مردمی

(برداشت مستند عکاس از زیستِ امروزِ مردم ایران در اقلیم های مختلف؛ از اشکال سنتی زندگی، آیین ها و مراسم های ایرانی تا اشکال مدرن زندگی و..)

■ جوایز جشنواره در هر بخش مجزای عکس و سفرنامه: 

نفر نخست مبلغ 5000000ریال، نفردوم مبلغ 3000000ریال و نفر سوم مبلغ 2000000ریال خواهد بود.

■ کانال های ارتباطی در تلگرام، اینستاگرام و فیسبوک:

Instagram: 

Irantravelingcenter.photo

Telegram Chanel: 

https://telegram.me/irantravelphoto

Telegram: 

@Irantravelingcenter

Facebook: 

https://www.facebook.com/IranTravelingCenter

Website: 

Irantravelingcenter.com/photography

■ آیین نامه 

– این جایزه در دو بخش عکس و سفرنامه برگزار خواهد شد. عکس ها مستند بوده و شرکت تمامی عکاسان از سراسر کشور در این جایزه مغتنم است.

– هر عکس می باید همراه با توضیحی به زبان «انگلیسی» به دبیرخانه ارسال شود. این توضیحات می تواند شامل اطلاعاتی چون محل ثبت عکس، توضیحاتی درباره ی رفتار سوژه ها و یا اشاراتی به چگونگی زندگیِ مردم در ایرانِ امروز و .. باشد. آثاری که واجد 300 کاراکتر توضیح و یا همراه با سفرنامه به زبان انگلیسی باشند در صورت رعایت استانداردهای جایزه، برای «داوری»؛ واجد امتیاز بیشتر، و در «انتشار» و یا استفاده در «تبلیغات با ذکر نام» در اولویت خواهند بود.

– در بخش سفرنامه آثاری پذیرفته خواهد شد که حداقل واجد 400 کلمه ی مکتوب به زبان انگلیسی باشند. 

– ارسال عکس از طریق ایمیل به آدرس award@irantravelingcenter.com، تلگرام به آدرس @Irantravelingcenter و اینستاگرم به آدرسIrantravelingcenter.photo و با هشتگ های #Irantravelphoto یا #ایران_تراول_فوتو امکان پذیرخواهد بود.

– هر شرکت کننده مجاز به ارسال حداکثر 5 قطعه عکس است که باید در طول یک سال گذشته تهیه شده باشند. عکس ها باید با فرمت JPG و با حجمِ حداکثر 200تا 300 کیلوبایت و همراه با نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و شماره تماس شرکت کننده ارسال شود. در صورت راهیابی به عکس های نهایی عکاس موظف خواهد بود عکس اصلی را در اختیار دبیرخانه قرار دهد. گفتنی ست ویرایش عکس ها تنها در حد تصحیح رنگ و نور عکس ها امکان پذیر است. عکس هایی که ویرایش های غیر استنادی داشته باشند از مرحله مسابقه حذف خواهند شد.

– این جایزه وابسته به شرکت خدمات گردشگری همافران خورشیدسوار در شیراز بوده و برگزارکننده مجاز است با ذکرِ نام و حفظ حقوق معنوی عکاس، آثار منتخب را در امور نمایشگاهی، انتشاراتی، اطلاع‌ رسانی و تبلیغاتی داخلی و برون مرزی خود استفاده نماید. این جایزه به صورت دوره ای و در فواصل دو یا چند ماهه برگزار و جزئیات، از طریق وبسایت، اینستاگرام و تلگرامِ مسابقه به اطلاع شرکت کنندگان خواهد رسید.

– دبیرخانه؛ ارسال کننده ی هر عکس را بعنوان صاحب اثر می شناسد، در صورتی که خلاف آن ثابت شود تمامی امتیازات متعلقه باطل و اثر مزبور از مراحل جایزه حذف وعواقب حقوقی نیز بر عهده‌ی ارسال کننده خواهد بود.

– عکاسانی که آثارشان به مرحله‌ی داوری راه یابد، موظف‌اند پس از اطلاع رسانی فایل اصلی عکس را به دبیرخانه ارسال نمایند.

– مهلت دریافت آثار از تاریخ 1 آبان تا 1 آذرماه 94 و به مدت یکماه خواهد بود. پس از اتمام این مهلت آثار راه یافته به بخش مسابقه ظرف مدت یک هفته معرفی شده و نتیجه ی داوری نهایی در وبسایت، اینستاگرام و کانال تلگرام به آدرس https://telegram.me/irantravelphoto اعلام خواهد شد.

– لازم به ذکر است که ارسال اثر به مسابقه، به منزله ی قبول مقررات این جایزه است و تصمیم‌گیری در مورد مسائل پیش بینی نشده و تفسیر شرایط و مقررات به عهده ی دبیرخانه خواهد بود.

ارسال عکس به جشنواره

[contact-form-7 404 "Not Found"]

About the Author